חטיבת מסחר אלקטרוני – eCommerce

רשת האינטרנט מציבה בפנינו כבעלי עסקים שפע של הזדמנויות, לצד שפע של אתגרים. כך זה למשל בהקשר של חנות מסחר אינטרנטית, מצד אחד זוהי דרך נהדרת לבצע מכירות ולהנגיש את המוצרים שלכם ללקוחות,  ומצד שני האתגר המתמשך של משיכת אותם גולשים ולקוחות לחנות שלכם. כחברי קבוצת 1001 אתם מקבלים חנות מקוונת מלאה ואיכותית, המשולבת בדף העסקי שלכם באתר "1001" ולמעשה אתם חנות בקניון הווירטואלי הגדול שלנו, ללא עלות נוספת של אחסון ותחזוקה!

מסחר אלקטרוני – eCommerce

המונח מסחר אלקטרוני היה חדש וזר עד לא מזמן, כאשר כיום הוא מונח שגור ואינטגראלי בעולם העסקים. הכוונה היא לפעילויות מסחריות וצרכניות המתבצעות במרחב הדיגיטלי של רשת האינטרנט, ממחשבים, ממכשירי מובייל, מאתרים, מאפליקציות וכמובן מחנויות אינטרנטיות ייעודיות.

הטכנולוגיה כיום מאפשרת למכור כל דבר דרך האינטרנט, ממוצרים פיזיים ועד שירותים שונים. חנות אינטרנטית כוללת בין היתר קטלוג מוצרים להצגת המוצרים, הסברים על המוצרים, עגלת קניות וירטואלית, אפשרויות סליקה והעברת כספים לצורך ביצוע העסקה, ממשקים טכנולוגיים לנושאי משלוחים ועלויות שילוח, ניהול מלאי וכלים שיווקיים שונים.

מה אתם מקבלים כחברי קבוצת 1001

  • חנות אינטרנטית מלאה, איכותית, מעוצבת ושימושית המשולבת בדף העסקי שלכם באתר הקבוצה.
  • חנות מקוונת על בסיס פלטפורמת WooCommerce – הגדולה והמובילה בעולם בחנויות אינטרנטיות.
  • הקמה והפעלה של החנות במסגרת דמי החבר החודשיים וללא עלויות נוספות על אחסון, תחזוקה, עיצוב והקמה.
  • אפשרות להקמת חנות אינטרנטית על דומיין חיצוני שלכם, בעלות חד פעמית אטרקטיבית. טיפול ותמיכה בחנות חיצונית כלולים בדמי המנוי החודשיים.
  • חנות ללא הגבלה על כמות המוצרים, עם מערכת ניהול אינטראקטיבית, הפקת דוחות מפורטים, ניהול מלאי, ניהול משלוחים ועוד אינסוף אפשרויות לשדרוג והוספה בתשלום תחרותי והוגן.

בין אם יש לכם כבר חנות אינטרנטית באתר העיקרי שלכם ובין אם עוד אין לכם פעילות מסחר אלקטרוני מבוסס, החנות שאתם מקבלים באתר קבוצת 1001 בהחלט יכולה לתרום לצמיחה העסקית והפיננסית שלכם. כאשר ההקמה ותפעול החנות נכללים בדמי החבר החודשיים, מדובר על עסקה מנצחת וחסרת תחרות בשוק הדיגיטלי.

מהי פלטפורמת ווקומרס?

פלטפורמת WooCommerce מפעילה מעל 30% מהחנויות האינטרנטיות בעולם! מדובר על מערכת מאוד מקיפה וגדולה, אשר הינה תוסף טכנולוגי לאתרים מבוססי וורדפרס (רוב האתרים בעולם). המערכת כוללת אינסוף אפשרויות של התאמה אישית וגמישות תפעולית מעולה, במכירת מוצרים פיזיים ודיגיטליים כאחד. ניתן להציע אפשרויות רכישה שונות, תצורות מוצר מרובות, הורדות מיידיות של מוצרים דיגיטליים וכמובן תשלום מקוון מאובטח ואיכותי. המערכת כוללת מגוון רחב של יכולות בסיסיות וכלולות מראש, כאשר בנוסף ישנן עוד שפע של יכולות ותוספות מיוחדות שניתן להוסיף בתשלום נפרד – למשל הוספת אפשרויות שילוח, התממשקות למערכת חשבוניות, תכניות שיווק שותפים ועוד.

קבוצת 1001 מציעה לכם עסקה מנצחת, גם הכוח הקבוצתי האדיר, גם חיבור לעוד 1000 עסקים אחרים, גם ניהול כל הפרסום הדיגיטלי שלכם וגם חנות אינטרנטית מקצועית ושימושית במסגרת אתר הקבוצה – הכל במחיר דמי החבר החודשיים! צרו איתנו קשר היום לפרטים נוספים והצטרפות למהפכה.

 

×

הצהרת נגישות

אתר זה נבדק ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA. הנחיות הנגישות מבהירות כיצד ליצור תכני אינטרנט נגישים לאנשים עם מוגבלות. עמידה בהנחיות הנגישות מסייעת להפוך את האינטרנט לנגיש וידידות לכל בני האדם.

אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות. אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל.

רמת הנגישות באתר: