חטיבת ייעוץ וליווי עסקי

ייעוץ עסקי  

בניית תכנית עסקית רב שנתית– כיול המצפן שיוביל אותך אל היעד לפחות 3 שנים קדימה. תכנית העבודה תפרוט את העקרונות הגדולים לפעולות יומיומיות ברורות, שיאפשרו לעסק לעמוד ביעדים. בתכנית העסקית נגדיר יעדים עסקיים,
תכנית השקעות, פתרונות מימון, היבטי שיווק, תמחור ועוד.

ליווי ובקרה תזרימית– כל הפעולות הנחוצות להבראת התזרים, לרבות ניהול מו"מ עם הבנקים להשגת התנאים הטובים ביותר: בתור מנהל סניפי בנק לשעבר, אדריך אותך כיצד לשפר את תנאי האשראי ואיך להימנע מהטעויות שיגרמו
לבנק לסגור את הברז (קישור למאמר).
פיתוח עסקי– ייעוץ אסטרטגי אשר באמצעות ניתוח עומק של הפרטים הקטנים, רואה את התמונה הגדולה. התובנות שיתקבלו בייעוץ האסטרטגי יאפשרו לך להוביל את העסק לכיוון הרצוי.
ליווי שוטף להשגת המטרות– כולל פגישה שבועית, סיוע בקבלת החלטות חשובות והתמודדות עם האמונות המגבילות שיוצרות תקרות זכוכית סביב העסק.
ייעוץ אסטרטגי

 
 

ייעוץ אסטרטגי

מה כולל הייעוץ האסטרטגי במשרדינו?

הגדרת החזון – מה הסיבה שהקמת את העסק, זו שגורמת לך לקום מהמיטה בכל בוקר? כיצד אמור העסק להיראות בשיא הצלחתו? בשלב הזה ניצור תמונה הכוללת את הייעוד של העסק – התרומה שלו לעולם, את מטרות
העל ומטרות המשנה. כך למשל ייעוד אפשרי של מערכת חשבוניות דיגיטליות הוא שמירה על איכות הסביבה. מטרת העל: להפוך למערכת החשבוניות הדיגיטליות המובילה בישראל.
הגדרת מדדי הצלחה אסטרטגיים – מהם היעדים שהשגתם תסייע לנו להגשים את החזון ואת הייעוד? יעדים אלה צריכים להיות מדידים, למשל כמות הלקוחות וכגובה המחזור השנתי. על מנת להגדיר יעדים ברי השגה,
נבסס אותם על ניתוח ביצועי העסק, על הדוחות הפיננסיים ועל נתוני הסביבה העסקית.
הגדרת ערכי העסק – הערכים שיסייעו לך להגיע ליעד תוך ביסוס היתרונות התחרותיים: למשל חדשנות, שירותיות, ביטחון ועוד.  
אחרי שנגדיר את השביל האסטרטגי, נבחר את הטקטיקות שיסייעו לך להגיע ליעד באמצעות בניית תכנית עסקית ותכנית פעולה המותאמות למידותיו של העסק.

 

 הגשת בקשות להלוואה מקרן פועלים ומהקרן בערבות המדינה

פגישת היכרות – הכרות עם בעל העסק והסביבה העסקית בה הוא פועל.
בדיקת היתכנות – באמצעות ניתוח הדוחות הכספיים והניסיון שלי כבנקאי, אוכל לנתח בסבירות גבוהה את סיכויי בקשתך להתקבל, מתי כדאי להגיש בקשה ומתי פחות.
הגשת הבקשה – במידה ונמצאה היתכנות גבוהה לקבלת הבקשה, נתחיל בתהליך באמצעות איסוף הנתונים, הכנת תכנית עסקית ושליחתה לקרן.
ליווי מקצועי – כולל התלוות לפגישה עם הבקר מטעם הקרן. היכולת לדבר בשפה החשבונאית של הבקר תעניק תשובות מקצועיות לכל שאלה שעולה.

 
×

הצהרת נגישות

אתר זה נבדק ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA. הנחיות הנגישות מבהירות כיצד ליצור תכני אינטרנט נגישים לאנשים עם מוגבלות. עמידה בהנחיות הנגישות מסייעת להפוך את האינטרנט לנגיש וידידות לכל בני האדם.

אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות. אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל.

רמת הנגישות באתר: