אודות

מיזם 1001 עוסק בבניית קהילה פעילה של 1001 בעלי עסקים נבחרים. בעלי עסקים אלה, בנוסף לנטוורקינג, ליחסי גומלין מתגמלים, לחשיפה להזדמנויות עסקיות לבעלי העסקים בתוך הקבוצה, ומתוקף היותם כקבוצה, הם מהווים כוח קניה משמעותי ולכן זוכים בהטבות שונות, גם נהנים מייעוץ, הכוונה ומניהול אפיקי הפרסום הדיגיטלי.

למי מתאים הקונספט של מיזם 1001?

עסקים חדשים או עסקים בהקמה

עסקים חדשים, בעיקר כאשר הם מוקמים על ידי חסרי ניסיון עסקי, עלולים לסבול מחוסר לקוחות מצד אחד, ומצד שני, מאי היכרות מספקת עם נותני שירותים הרלוונטיים עבורם. לבעלי עסקים מסוג זה, מיזם 1001 מאפשר חשיפה לקהל של 1,000 לקוחות פוטנציאליים וגם חשיפה ל-1,000 נותני שירות מהימנים בהנחה משמעותית לחברי הקבוצה.

עסקים ותיקים שאיבדו את התנופה

בניגוד לעסקים חדשים, אשר לרוב פורצים בתנופה קדימה, עסקים ותיקים הפועלים זמן מה, נוטים להתחיל להסתובב מסביב לזנבם ולאבד את המומנטום שהניע אותם בתחילת הדרך. עבור עסקים אלה, פותח מיזם 1001 אפשרויות של קהל, שברובו חדש לגמרי, שכולו מתוך הקבוצה עצמה. וכבעלי ניסיון, אנחנו יכולים לומר לכם, שכל לקוח מרוצה מביא איתו עוד לקוחות חדשים, שאינם בהכרח מתוך הקבוצה עצמה.

בעלי עסקים קטנים או בינוניים שעומדים אובדי עצות מול גל הדיגיטל

הפרסום הדיגיטלי כבר איננו "תופעה" או "מגמה", הוא עובדה קיימת, הערוצים הרבים שלו עלולים לבלבל את כל מי שאיננו איש מקצוע. במסגרת מיזם 1001, נהנה כל אחד מהחברים במיזם מייעוץ ומהכוונה בבחירת אפיקי הפרסום הדיגיטלי המתאימים לו, משירותי קופירייטינג וגרפיקה למסעות הפרסום שלו, מניהול הפרסום בפלטפורמות ובכלי הפרסום השונים (כמו גוגל אדוורדס, פייסבוק ולינקדאין), ומיתרונות נוספים, אשר, מאפשרים לו לצלוח את אתגר הפרסום בדיגיטל בהצלחה הרצויה ולהשיג תוצאות משמעותיות וניתנות למדידה.

האם אתם מתאימים למיזם 1001?

מאחר ומדובר במיזם יוצא דופן המכיל כמות מוגבלת והטרוגנית של בעלי עסקים (1,001), מפעילי המיזם בודקים בקפידה כל אחד מבעלי העסקים המעוניינים להצטרף אליו, את התאמתם לרוח המיזם ואת יכולתם לתרום ל-1,000 בעלי העסקים האחרים אשר נהנים ממנו.

פנו היום לבדוק את התאמתכם להשתלב והבטיחו את מקומכם בקהילת 1001.

×

הצהרת נגישות

אתר זה נבדק ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA. הנחיות הנגישות מבהירות כיצד ליצור תכני אינטרנט נגישים לאנשים עם מוגבלות. עמידה בהנחיות הנגישות מסייעת להפוך את האינטרנט לנגיש וידידות לכל בני האדם.

אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות. אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל.

רמת הנגישות באתר: